Тенісисти з Путивльщини виступили на міжнародному турнірі «Кубок Роксолани-2018»

Участь у міжнародному турнірі з настільного тенісу «Кубок Роксолани-2018», який відбувся в місті Рогатин, що в Івано-Франківської області, взяли юні тенісисти села Мазівка з Путивльщини.

«Близько 200 дітей з України та Молдови. Єгор Шульга вийшов до першого фіналу, де поки що чіплявся лише за десятку. Вітя Воробйов був 3-м у групі, де двоє виходили до фіналу», – повідомив вчитель Мазівської школи, тренер Валерій Озаренко.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ уже розповідав про те, як Мазівська школа з настільного тенісу «Mazivka Table Tennis School Agrotrade» готує переможців і призерів різноманітних змагань з настільного тенісу.

А попереду в мазівців нові всеукраїнські та обласний турніри – «Осінні барви Коропщини» у місті Короп (на світлині), що в Чернігівській області, чемпіонат Сумщини та перший тур Всеукраїнської дитячої ліги…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.