Тенісисти Мазівки грали на міжнародному турнірі «Кубок Роксолани-2018» (відео)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що участь у міжнародному турнірі з настільного тенісу «Кубок Роксолани-2018», який відбувся в місті Рогатин, що в Івано-Франківської області, взяли юні тенісисти села Мазівка з Путивльщини.

До слова, Мазівська школа з настільного тенісу «Mazivka Table Tennis School Agrotrade» (тренер Валерій Озаренко) підготувала вже чимало переможців і призерів різноманітних змагань з настільного тенісу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.