У Бурині відбувся феєричний турнір з футболу

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), на Буринському міському стадіоні «Урожай» сьогодні в п'ятницю, 5 жовтня 2018 року, відбувся представницький міжрайонний турнір з футболу серед вихованців ДЮСШ 2008 року народження та молодших.

Він присвячується Дню захисника України.

На футбольному полі зіграли команди ДЮСШ – з Білопілля, Глухова, Конотопа,Путивля, Шостки та Бурині.

Вони були розділені на дві групи. Переможці їх, а це «дюсовці» з Бурині та Конотопа, зіграли в фіналі.

Заключний поєдинок турніру виявився феєричним та захоплюючим.

Протягом матчу деяку перевагу мали господарі. Проте кілька атак конотопців на початку матчу призвели до взяття воріт суперника.

І рахунок став 3:0 на користь команди ДЮСШ (Конотоп).

Таким він протримався й до фінального свистка арбітра Володимира Тереніна.

І головний Кубок турніру завоювали конотопські футболісти.

Більш детально про перипетії на буринському стадіоні «Урожай» інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: фінальна гра між командами ДЮСШ (Буринь) та ДЮСШ (Конотоп).

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.