Недригайлів переміг Ромни

У Недригайлові відбувся товариський матч з міні-футболу, який був організований комітетом ветеранів футболу Недригайлівщини.

У двобої зійшлися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та «Сокіл» (Ромни).

Перед початком гри гравці команд привітали іменинника-ювіляра, ветерана спорту Олександра Шевченка, якому було вручено грамоту та пам’ятний подарунок.

До слова, ювіляр грав у складі роменської команди і відзначився красивим голом та результативною передачею.

А у підсумку цікавий поєдинок завершився мінімальною перемогою недригайлівців з рахунком 4:3.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.