У Бурині турнір на приз клубу «Шкіряний м’яч» виграла команда ДЮСШ

На міському стадіоні «Урожай» відбулися фінальні змагання з футболу ІІ етапу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед команд закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради у віковій категорії 2007 року народження та молодших.

За цей спортивний ¬трофей боролися 5 юнацьких збірних команд: із 3-ох міських шкіл, Успенської ЗОШ та Буринської ДЮСШ.

Команди продемонстрували цікаву і напружену боротьбу у кожному зіграному поєдинку, але впевнену перемогу здобула команда ДЮСШ (тренер Кондрух Роман).

Срібло виборола Буринська СШ №1 імені В.М. Кравченка, а третю сходинку посіла команда Буринської ЗОШ №3.

Учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та корисного досвіду, а також хвилю енергійного заряду для подолання наступних футбольних вершин.

Всі призери були нагороджені грамотами, медалями, а переможець турніру – кубком, повідомив інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) завідувач сектору з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради Ярослав Романчук.

На світлині: команда ДЮСШ з тренером Романом Кондрухом.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.