Чемпіонат України серед аматорських команд: ФК «Альянс» (Липова Долина) вдома розійшовся миром з ФК «Вікторія» (Миколаївка)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав про матчі 14 туру чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу.

І зауважив, що ФК «Гранум» (Сніжки) у цьому турі не зіграв в гостях проти одного з лідерів чемпіонату команди ФК «Альянс» (Липова Долина).

Саме 15 вересня 2018 року у селі Байрак пройшло урочисте відкриття ново збудованого сучасного стадіону «Альянс Арена».

На ньому відбувся матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд – ФК «Альянс» (Липова Долина) приймав ФК «Вікторія» (Миколаївка).

І хоча футболісти створювали небезпечні моменти у чужих воріт, але вразити їх так і не зуміли.

Отож, як мовиться, бойова нічия – 0:0…

Додамо, що обидві команди є лідерами в чемпіонаті Вищої ліги Сумщини з футболу.

Світлина сайту ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.