Футболісти з Бурині зіграли проти національної збірної команди України…

Як розповідав інтернер-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках, у Ромнах 15 вересня 2018 року збірна України ветеранів з футболу зіграла проти збірної регіону ветеранів «Серця кіборгів»

За команду «Серця кіборгів» грали футболісти-ветерани з Буринського, Липоводолинського, Недригайлівського, Роменського районів та міста Ромни. Всі вони відомі гравці минулих років, які захищали честь своїх районів та міста Ромни на обласних та всеукраїнських змаганнях.

У її складі виступали й футболісти-ветерани з Бурині: польові гравці – Дмитро Денисенко, Володимир Рябоконь, Василь Подольчак, Олександр Мірошниченко та Олександр Тищенко – воротар.

За команду «Серця кіборгів» прекрасним ударом здалеку м’яч у ворота колишнього голкіпера київського «Динамо» та збірної України Віталія Реви забив роменчанин Ігор Салівон.

За ветеранську збірну України відзначилися Віталій Самойлов, Віталій Косовський, Олег Собуцький (тричі), Сергій Нагорняк (двічі) та Сергій Шищенко.

Збірники подарували буклети про команду вдовам загиблих Героїв на Сході держави за цілісність України.

Як підкреслив організатор збірної України серед ветеранів, віце-президент ФФУ, президент АВФУ Олег Собуцький (на світлині), у 2014 році українці стали вільними, коли люди вийшли на Революцію гідності, коли військові та добровольці розпочали відстоювати цілісність країни на її східних кордонах. Тож, потрібно цінувати їхні подвиги та продовжувати будувати країну, якою б пишалися і нинішнє, і наступні покоління. І, безсумнівно, потрібно розвивати футбол як силу, яка об'єднує. Адже він є улюбленим видом спорту мільйонів українців. А збірна ветеранів України виступає у цьому русі в перших рядах. Знамениті футболісти-ветерани, безперечно, є справжніми послами миру. І вони всюди наголошують, в тому числі й за кордоном, на своїй патріотичній позиції…

Збірна команди ветеранів України грала в такому складі: воротар – Віталій Рева, польові гравці – Ігор Циганок, Богдан Шершун, Олег Собуцький, Сергій Нагорняк, Віталій Косовський, Юрій Максимов, Сергій Попов, Едуард Цихмейструк, Сергій Шищенко, В’ячеслав Свідерський, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський та Віталій Самойлов.

Тренери команди – Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський – теж знамениті футболісти команди київського «Динамо» та збірної СРСР.

...Юні футболісти Ромнів отримали в подарунок м’ячі від Андрія Прохоровича, голови Федерації Футболу Сумщини.

Відзначимо, що цей прекрасний захід відбувся за сприяння і підтримки Анатолія Свирида, та очолюваної ним громадської організації «Серця кіборгів», а також – Федерації футболу України.

І хоча з крупним рахунком 8:1 перемогли знамениті футболісти збірної команди ветеранів України, але як підкреслив Анатолій Свирид, в цілому виграло свято футболу в Ромнах. А подвиги Героїв-бійців, у тому й числі – кіборгів, завжди житимуть у серцях українців…

До слова, у ці вересневі дні жителі Ромнів та Роменщини відзначають 75-річницю з дня визволення краю від німецько-фашистських загарбників.

А ще жителі та гості Ромнів, сьогодні, 16 сересня 2018 року, святкують День міста…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Світлина Роменської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.