Вища ліга Сумщини з футболу. 11 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) приймав ФК «Тростянець»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Також інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв уболівальникам: у зв’язку з тим, що ФК «Тростянець» зіграв у фіналі Кубку Сумщини з футболу 26 серпня 2018 року на стадіоні «Ювілейний» у Сумах проти ФК «LS Group» (Верхня Сироватка), матч 11 туру чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу між ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Тростянець», який повинен був відбутися 25 серпня 2018 року, переносився на пізніший строк.

Сьогодні ввечері, 5 вересня 2018 року, на ново відремонтованому стадіоні в Сніжках відбувся перенесений матч 11 туру, в якому ФК «Гранум» (Сніжки) приймав команду ФК «Тростянець»(Тростянець).

До слова, це був перший офіційний матч «гранумців» у чемпіонаті Вищої ліги Сумщини з футболу у нинішньому сезоні на сучасному стадіоні в селі Сніжки.

На жаль, для «гранумців» він закінчився не втішно. Вони поступилися своїм суперникам з рахунком 0:3…

За гостей голи забивали Дмитро Іщенко (5 та 29 хвилини) і Євген Петраков (50 хвилина).

На сьогоднішній день ФК «Гранум» посідає сьому сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

У інших поєдинках зафіксовані такі результати:

ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) з рахунком 0:1 поступився лідерові чемпіонату команді ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Голом у воротах господарів на 48 хвилині відзначився В’ячеслав Шевченко.

А в Ромнах з таким же підсумком місцевий ФК «Молодь Роменщини-Альянс2» програв ФК «Альянс» (Липова Долина).

У воротах господарів на 74 хвилині «розписався» Віталій Катеринін.

На світлині: «гранумці» на тренуванні.

Фото Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.