Юні футболісти з Бурині виграли срібні медалі на турнірі з футболу «Гетьманська столиця»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)детально розповідав, у місті Глухів відбувся відкритий турнір з футболу «Гетьманська столиця» серед юнаків 2007-2008 років народження.

У ньому взяли участь чотири команди – ДЮСШ 2007 рік народження (Глухів), ДЮСШ 2008 рік народження (Глухів), «Спартак» (Глухів) та ДЮСШ (Буринь).

Турнір відбувався по коловій системі – 2 тайми по 15 хвилин.

У підсумку з 9 очками футболісти ДЮСШ 2007 рік народження (Глухів), виграли основний приз – Кубок з футболу «Гетьманська столиця».

Срібні медалі завоювали «дюсощовці» з Бурині. Вони набрали 6 очок.

На третій сходинці розташувалися футболісти ДЮСШ 2008 рік народження (Глухів) – 3 очка , на четвертій позиції – «Спартак» (Глухів) без набраних очок.

Переможець отримав Кубок, медалі та грамоту, призери нагороджені медалями та грамотами.

Також всі команди поласували смачними тортами…

Ось в якому складі на турнірі виступали футболісти ДЮСШ (Буринь):

Воротар – Назар Невесенко.

Польові гравці – Денис Сіробаба, Максим Радченко, Антон Дорошенко, Владислав Костів, Владислав Лишенко, Нікіта Марусенко, Іван Лістунов, Ярослав Дехнич, Максим Решедько, Максим Кочубей, Денис Кочубей, Роман Сіренко та Олег Прокопенко.

Тренер команди Роман Кондрух.

На світлині: юні футболісти команди ДЮСШ (Буринь).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.