Григорій Бойко, директор МП «Гранум» ЛТ, визнаний переможцем у номінації «Краще мале підприємство»

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА, названі кращі підприємці Буринщини.

За результатами районного конкурсу «Кращий підприємець 2018 року» нагороджені дипломами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками за активну участь у розвитку малого бізнесу підприємці у 6 номінаціях.

Зокрема, у номінації «Краще мале підприємство» переможцем визнано Бойка Григорія Миколайовича, директора МП «Гранум» ЛТ.

Відзначимо, що Григорій Бойко є спонсором і директором ФК «Гранум» (Сніжки), який виступає у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу.

Світлина Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.