Кубок Сум з футболу: ФК «Гранум» (Сніжки) у фіналі з мінімальним рахунком поступився ФК «Колос» із Северинівки

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) ФК «Гранум» (Сніжки) у фіналі Кубку Сум з футболу зіграв проти команди «Колос» із Северинівки.

Поєдинок розпочався о 19 годині сьогодні, 30 серпня 2018 року, на стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах.

Напружена гра завершилася з мінімальним рахунком 1:0 на користь северинівців.

Гол забив Олександр Федченко.

Відзначимо, що ФК «Гранум» (Сніжки) нині виступає у Вищій лізі чеспіонату Сумщини з футболу, а ФК «Колос» (Северинівка) грає у Першій лізі першості Сумської області з футболу.

Світлина ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.