ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє у фіналі Кубку Сум з футболу

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у четвер, 23 серпня 2018 року, на стадіоні ФЦ «Барса» ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв півфінальний матч Кубку Сум з футболу.

Суперником «гранумців» була досить сильна і наполеглива сумська команда «Сумбуд-СНАУ».

Поєдинок виявився доволі запеклим і непередбачуваним.

Команди забили одна одній по м’ячу, і гра закінчилася з рахунком 1:1.

Проте в кубкових матчах, коли проводиться єдиний поєдинок, як відомо, нічийного підсумку не буває.

Тому були призначені після матчеві пенальті.

Їх більш вдало пробили сніжківці.

У підсумку в серії пенальті – 7:6 на користь «гранумців».

А це означає, що ФК «Гранум» у фіналі Кубку Сум з футболу зіграє проти команди «Колос» із Северинівки.

Северинівці напередодні з рахунком 4:1 перемогли команду «Ліцей-інтернат БАРСА» (Суми).

Про дату і час проведення фінальної гри між командами ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Колос» (Северинівка) інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) читачів повідомить дещо пізніше.

Олександр Даценко, тренер команди ФК «Гранум»:

– Вітаю команду і уболівальників з Днем Незалежності України! Бажаю всім здоров'я, щастя, мирного неба і успіхів як у спорті, так і в житті!

ДО УВАГИ УБОЛІВАЛЬНИКІВ! У зв’язку з тим, що ФК «Тростянець» зіграє у фіналі Кубку Сумщини з футболу 26 серпня 2018 року на стадіоні «Ювілейний» у Сумах проти ФК «LS Group» (Верхня Сироватка, матч 11 туру чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу між ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Тростянець», який повинен був відбутися 25 серпня 2018 року, переноситься на пізніший строк.

На світлині: команда ФК «Гранум» (Сніжки).

Фото Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.