Чемпіонат Недригайлівщини з футболу: 12 тур відбудеться 26 серпня 2018 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно висвітлює хід чемпіонату Недригалівського району з футболу.

12 тур відбудеться у неділю, 26 серпня 2018 року.

У ньому зіграють:

ФК «Хоружівка-Кулішівка» - ФК «Коровинці»

ФК «Недригайлів» - ФК «Іваниця»

ФК «Вільшана» - ФК «Космос» (Терни)

ФК «Олімпік» (Недригайлів) буде вихідним.

Центральним матчем туру стане поєдинок у Вільшані, в якому місцеві футболісти прийматимуть ФК «Космос» з Тернів. Обидві команди борються за високі місця в чемпіонаті Недригайлівщини з футболу нинішнього сезону.

Колаж Ростислава Акімова (с.Вільшана).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.