Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: 10 тур: прекрасна перемога ФК «Гранум» (Сніжки) у Кролевці

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Сьогодні, 18 серпня 2018 року, відбувся 10 тур чемпіонату.

У Кролевці о 16 годині 30 хвилин розпочався матч між місцевою командою та ФК «Гранум» (Сніжки).

Нагадаємо, що в першому колі «гранумці» поступилися кролеачвнам з мінімальним рахунком 0:1.

Та в цьому поєдинку сніжківці на гру вийшли мобілізованими і з єдиним бажанням – перемогти.

Не втрачаючи концентрації протягом майже всього матчу, «гранумці» досягли такоє бажаної перемоги.

І хоча перший тайм закінчився нульовою нічиєю, відчувалося, що забиті голи, то справа тільки часу.

Першим це підтвердив Володимир Торба, який відкрит рахунок у матчі. Дмитро Ігумнов незабаром підтримав його – 2:0.

І хоча господарям вдалося скоротити рахунок до 2:1.

Однак точний удар Ярослава Борищика розтавив всі крапки над «і» – 3:1 переміг ФК «Гранум».

– Висловлюю подяку всім футболістам, – сказав після матчу у ексклюзивному коментарі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) тренер Олександр Даценко, – які повністю дотрималися плану на цю гру, і отримали перемогу… А всі гравці вдячні своїм уболівальникам, котрі постійно підтримують … А ще всі вдячні нашому президенту клубу Григорію Миколайовичу Бойку, який вірить у команду, її перемоги… «Гранумці» старатимуться не підвести, продемонструють добротну гру, яка й принесе нам перемоги… І для цього найвагомішим стимулом є ново відремонтований стадіон у Сніжках, де ми й проведемо свою наступну гру 25 серпня 2018 року проти ФК «Тростянець» – першу офіційну перед своїми вірними уболівальниками…

Про інші матчі 10 туру Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу інтернет-портал розповість дещо пізніше.

До слова, БІЖ анонсував, що на стадіоні Сумського національного аграрного університету у контрольному матчі ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє з командою «СумБуд-СНАУ».

Поєдинок завершився внічию – 2:2…

На світлині: команда ФК «Гранум» після сьогоднішньої перемоги.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.