Чемпіонат Недригайлівщини з футболу: 11 тур відбудеться 19 серпня 2018 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно висвітлює хід чемпіонату Недригалівського району з футболу.

11 тур відбудеться у неділю, 19 серпня 2018 року.

У ньому зіграють:

ФК «Коровинці» - ФК «Олімпік» (Недригайлів)

ФК «Іваниця» - ФК «Хоружівка-Кулішівка»

«Космос» (Терни) - ФК «Недригайлів»

ФК «Вільшана» буде вихідним.

Центральним матчем туру, безсумнівно, стане матч у Тернах, в якому місцевий «Космос» прийматиме футболістів ФК «Недригайлів».

Обидві команди є реальними кандидатами на завоювання звання чемпіона Недригайлівщини нинішнього футбольного сезону.

На світлині: так грали ФК «Космос» та ФК «Недригайлів» у Тернах минулого сезону.

Світлина Миколи Лісного.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.