Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: 10 тур відбудеться 18 серпня 2018 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

10 тур відбудеться у суботу, 18 серпня 2018 року.

У ньому зіграють:

ФК «Молодь Роменщини-Альянс2» (Ромни) - ФК ТОВ «Велетень» (Глухів). Стадіон імені В. Окіпного. Початок о 18 годині.

ФК «Тростянець» (Тростянець) - ФК «LS Group» (Верхня Сироватка). Стадіон імені В.Куца. Початок о 16 годині.

ФК «Кролевець» (Кролевець) - ФК «Гранум» ( Сніжки). Стадіон імені М. Лавринця. Початок о 16 годині 30 хвилин.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ розповідав, що 15 серпня 2018 року матчем ФК «Тулиголовець» - «Вікторія» (Миколаївка) був зіграний перший поєдинок 10 туру.

Тобто, стартувало друге коло чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу.

Господарі поступилися з рахунком 0:4.

На світлині: команда ФК «Гранум» (Сніжки).

Фото Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.