ФК «Гранум» переміг у першому матчі на прекрасному відремонтованому стадіоні в Сніжках

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв про приємну новину для уболівальників ФК «Гранум» (Сніжки), які і в часи перемог, і у важкі періоди завжди разом з клубом, і постійно підтримують його: друге коло Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу «гранумці» домашні матчі проводитимуть на своєму відремонтованому сучасному стадіоні в Сніжках.

А перший матч тут відбувся вчора, 11 серпня 2018 року.

На ньому ФК «Гранум» в товариському матчі зіграв проти команди ФК «Явір» (Краснопілля), який нинішнього сезону виступає у Першій лізі чемпіонату Сумської області з футболу.

Поєдинок видався не тільки цікавим та динамічним, але й напруженим і бойовим – з 5 забитими голами.

Три з яких забили «гранумці» Артем Галета, Дмитро Ігумнов та Руслвн Окопний.

І хоча уболівальників на цьому матчі був не аншлаг, є віра в те що, на офіційні поєдинки чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу тут збиратиметься стільки глядачів, як мовиться, і яблуку ніде буде впасти.

Адже «гранумцям», безсумнівно, потрібна вагома підтримка уболівальників.

А в товариському матчі ФК «Гранум» грав у такому складі: воротар – Олексій Нагорний, польові гравці – Родіон Голибін, Богдан Білошніченко, Володимир Торба, Микита Воронцов, Артем Галета, Богдан Сіроштан, Костянтин Ковтанюк, Ян Загорулько, Дмитро Ігумнов та Руслан Окопний.

На заміну виходили Ілля Великодний, Ярослав Борищик та Олександр Даценко.

Через травму у цьому поєдинку не зміг зіграти Олександр Григор’єв.

Сподіватимемося й надіятимемося, що до першого матчу другого кола, який «Гранум» проведе наступної суботи, 18 серпня 2018 року, в Кролевці, Олександр уже буде в строю.

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Світлина Андрія Лазарєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.