Путивлянин Вадим Счастливцев може стати гравцем команди ПФК «Суми»

У ПФК «Суми» на перегляді перебуває колишній захисник ФК «Олімпік» (Донецьк) Вадим Счастливцев.

Він у минулому сезоні дебютував за «олімпіківців» у матчі Прем’єр-ліги проти команди ФК «Олександрія».

Вадим також грав за харківський «Геліос» та збірну команду України (U-19).

Відзначимо, що Вадим Счастливцев народився у Путивлі 18 квітня 1998 року. У місцевій ДЮСШ його тренував Микола Дружинін.

Зауважимо, що після двох турів у Першій лізі чемпіонату України з футболу ПФК «Суми» закріпився в трійці команд-лідерів.

На світлині: Вадим Счастливцев.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.