ФК «Гранум» (Сніжки) 21 липня 2018 гратиме проти ФК «Тулиголовець» у Тулиголовому: організовується поїздка уболівальників

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

У 9 турі, який відбудеться у суботу, 21 липня 2018 року, ФК «Тулиголовець» (Тулиголове), що в Кровецькому районі, вдома зіграє проти ФК «Гранум» (Сніжки).

Гра розпочнеться о 16 годині.

УВАГА: автобус з уболівальниками виїжджає із Сніжків о 13 годині. А бажаючі уболівальники з Бурині можуть сісти до автобуса безпосередньо у місті…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.