Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу. 8 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) о 15 годині у Миколаївці розпочне грати проти місцевого ФК «Вікторія»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

І як уже повідомляв БіЖ, сьогодні, 14 липня 2018 року, в суботу, відбудуться матчі 8 туру у Вищій лізі чемпіонату області з футболу.

О 15 годині у Миколаївці розпочнуть грати ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Вікторія», який нещодавно став чемпіоном України з футболу серед аматорських команд, а незабаром гратиме на Кубок України.

А ще нині є лідером чемпіонату Сумщини у Вищій лізі.

До слова, за господарів тепер виступає і вже колишній капітан ПФК «Суми» 26-річний Дмитро Богачов.

В інших поєдинках зустрінуться:

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) - ФК «Тростянець». Початок гри о 17 годині.

ФК «Альянс» (Липова Долина) - ФК «Кролевець» розпочнуть матч о 18 годині на стадіоні імені В. Окіпного в Ромнах.

ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) прийматиме ФК «Тулиголовець». Початок поєдинку о 15 годині.

ФК «Шостка» зіграє проти ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2». Матч розпочнеться о 16 годині.

На світлині: футбольний комплекс у селі Миколаєвка.

Фото ФК «Вікторія».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.