На Сумщині стартував ветеранський чемпіонат області з футболу серед команд «40 років і старші»

Сьогодні, 28 червня 2018 року, на Сумщині стартував ветеранський чемпіонат області з футболу серед команд «40 років і старші».

На попередньому етапі команди розділені по чотирьох групах двох зон.

У групі «А» північної зони два місця у наступному колі турніру розігрували ветерани Конотопа, Глухова та Білопілля.

Матчі цієї групи відбувалися у Конотопі.

Тут визначились двоє учасників наступного кола турніру.

Команда Білопілля поступилась конотопцям з рахунком 1:2 та глухівчанам – 0:5.

Ветерани Глухова та Конотопа розписали «суху» нічию.

Таким чином, по 4 очка набрали ветерани Глухова та Конотопа.

Вони в чемпіонаті йдуть далі.

У Липовій Долині повинні були грати ветеранські команди групи «В» з Ромен, Недригайлова та господарі поля – липоводолинці.

Отже, у групі «В» північної зони футболісти ФК «Ветеран» (Недригайлів) в Липовій Долині перемогли місцевих ветеранів футболу – 1:0.

Гол на рахунку Ігоря Острівного.

Роменські ветерани участі в турнірі не брали.

У групі «С» південної групи у Краснопіллі грали команди Сум, Сумського району та Краснопілля. Результати ігор поки що не відомі.

У Лебедині повинні зустрічатися команди групи «D». Тут путівки у півфінальний етап повинні були розіграють ветерани Лебедина, Тростянця та Охтирки.

Проте до Лебедина не приїхали команди Тростянця та Охтирки.

Ситуація, яка склалась, буде розглянута Асоціацією ветеранів футболу Сумщини.

Далі, підкреслимо, проходять по дві кращі команди з кожної групи.

Нагадаємо, що минулого сезону в фіналі турніру недригайлівці мінімально обіграв футболістів-ветеранів із Сумського району.

Бронзові медалі в поєдинку проти глухівчан у серії післяматчевих пенальті здобула збірна Охтирки та Охтирського району.

На світлині: ветерани Липової Долини та Недригайлова вийшли в наступне коло чемпіонату Сумщини з футболу серед команд «40 років і старші».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.