Дорогі уболівальники, прихильники та шанувальники ФК «Гранум» (Сніжки)!

Вітаємо Вас з державним святом – 22 - річницею прийняття Конституції України!

Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Тож, давайте разом розвивати демократичне громадянське суспільство, в якому знайдеться місце для розвитку спорту, і, звичайно ж, – футболу,

Бажаємо всім Вам здоров’я, щастя, миру, благополуччя та добра!

Разом ми будемо перемагати – і в житті, і футболі!

Зі святом!

З Днем Конституції України!

З повагою,

ФК «Гранум» (Сніжки).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.