ФК «Вікторія» (Миколаївка) у фіналі боротиметься за чемпіонство серед аматорів України з футболу

На стадіоні села Миколаївка, що в Білопільському районі, відбувся півфінальний матч між місцевим ФК «Вікторія» та командою ФК «Рочин» (Соснівка) з Львівської області.

Поєдинок виявився запеклим і до останньої секунди тримав усіх уболівальників у напруженні.

І тільки після закінчення гри, стало зрозуміло, що забитий гол миколаївцем Тарасом Михайлюком, став переможним.

Таким чином, 29 червня 2018 року ФК «Вікторія» на київському стадіоні імені Віктора Баннікова у фіналі боротиметься за чемпіонство серед аматорів України з футболу.

Суперником «Вікторії» буде команда ФК «Таврія-Скіф» (Роздол) із Запорізької області.

Відзначимо, що ФК «Вікторія» (Миколаївка) є одним із лідерів Вищої ліги Сумщини з футболу нинішнього сезону.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.