Вища ліга Сумщини з футболу. 5 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) не грав

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумшини.

Портал повідомляв, що роменський футбольний клуб «Агробізнес TSK» оголосив про припинення свого існування у зв'язку з фінансовими проблемами.

Зауважимо, ФК «Агробізнес TSK» (Ромни) – один з найсильніших клубів у Сумській області та й в Україні серед аматорських команд.

Неодноразовий чемпіон та володар Кубку та Суперкубку Сумщини з футболу.

Тепер з 5 туру в чемпіонаті грає команда «Молодь Роменщини-Альянс-2». Вона у своїй першій грі виступала проти команди «LS Group» (Верхня Сироватка), і поступилася з рахунком 0:2.

Цікаво, що за гостей забили тепер уже колишні гравці колишнього ФК «Агробізнес TSK» – Велієв Агіл (52 хвилина) та Стадник Максим (80 хвилина).

В наступному матчі 5 туру вдома ФК «Тулиголовець» з рахунком 1:3 поступився ФК «Шостка». У господарів на 55 хвилині відзначився Василько Сергій, а у гостей забивали Кролевецький Роман (29, 70 хвилини) та Зенченко Максим (на 85 хвилина з пенальті).

Інші матчі 5 туру відбудуться дещо пізніше.

Ось як виглядає турнірна таблиці чемпіонату Сумщини з футболу станом на 24 червня 2018 року:

«LS Group» (Верхня Сироватка) 5 4 0 1 15-5 12

ФК «Вікторія» (Миколаївка) 3 3 0 0 18-0 9

ФК «Альянс» (Липова Долина) 3 2 1 0 6-2 7

ФК «Тростянець» 3 2 0 1 10-1 6

ФК «Кролевець» 3 2 0 1 3-3 6

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) 3 1 1 1 1-2 4

ФК «Гранум» (Сніжки) 4 1 0 3 3-5 3

ФК «Шостка» 5 1 0 4 7-20 3

«Молодь Роменщини-Альянс-2» 1 0 0 1 0-2 0

ФК «Тулиголовець» 4 0 0 4 2-25 0

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

У зв’язку з тим, що до складу збірної команди Сумщини, яка 23 червня 2018 року грала у фіналі Кубку регіонів Федерації футболу України, про що в розділі СПОРТ розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), ввійшли два футболісти із ФК «Гранум» (Сніжки) – захисники Олександр Бокач та Богдан Білошніченко – матч «гранумців» проти команди ФК «Альянс» (Липова Долина) перенесено.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.