У Бурині розпочався історичний перший чемпіонат Буринщини з паркового волейболу

Як і повідомляв інтерне-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), сьогодні, 10 червня 2018 року, розпочався чемпіонат Буринщини з паркового волейболу.

Поєдинки відбуватимуться щонеділі на спортивному майданчику у Павловському міському парку.

Водночас за команду на майданчику грають 4 волейболісти.

Участь у чемпіонаті беруть 6 команд – «Воскресенка», «Успенка», «Юніор» (Буринь), «Ветеран» (Буринь), «Ентузіаст» (Буринь) та «Департамент» (Буринь).

Перший тур у ці хвилини ще триває.

Усі результати поєдинків сьогоднішнього ігрового дня, будуть опубліковані дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.