Чемпіонат Недригайлівщини з футболу: 2 тур

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на сторінці СПОРТ, відбувся 2 тур чемпіонату Недригайлівщини з футболу.

І він приніс доволі несподівані результати.

Футболісти ФК «Недригайлів», які весною демонстрували наступальний і забивний футбол, не змогли вдома забити жодного м’яча у ворота гостей із Коровинців.

Натомість не вберегли власні ворота, і програли з рахунком 0:1...

Напруженим виявився матч у Вільшані. Тут місцеві футболісти грали проти команди «Олімпік-ВПУ» (Недригайлів).

У підсумку 0:0.

Проте, чи таким залишиться рахунок, вирішить ФФН 06 червня 2018 року. На засіданні федерації розглядатиметься протест щодо цього поєдинку.

У Кулішішівці «Космос» порадував своїх уболівальників, і засмути уболівальників-господарів.

«Космонавти» за матч у ворота команди «Хоружівка-Кулішівка» зуміли «відвантажити» 9 м’ячів, а у власні пропустили тільки 3.

Голи за тернівців забивали Вадим Сідаш та Владислав Аношкін - по два. Олександр Пухкало, Юрій Ковтун, Олександр Щербань, Ігор Тимченко по разу відзначилися у воротах суперника.

А ще був і автогол у господарів.

ФК «Іваниця» у цьому турі відпочивав…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.