ФК «Гранум» (Сніжки) перший свій матч у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу проти ФК «Кролевець» зіграє на стадіоні ФЦ «Барса»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що нинішнього сезону сніжківський футбольний клуб «Гранум» грає у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу.

У Сніжках нині ведеться реконструкція місцевого стадіону, в тому числі й поля. На ньому висіяна спеціальна трава.

Тому свій перший «домашній» матч «гранумці» проведуть 26 травня 2018 року у Сумах на стадіоні «Барси».

Їх суперник – футболісти з Кролевця.

Початок гри о 16 годині.

Поєдинок обслуговуватимуть арбітри Ю.Чуєв, О.Дідов, О.Вовк.

Спостерігач: М.Вовк.

Нагадаємо, що торік ФК «Гранум» (Сніжки) посів друге місце у першості Сумщини з футболу, поступившись лише у «золотому матчі» команді «Україна» з Токарів (на світлині).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках буде висвітлювати матчі, які гратиме ФК «Гранум» (Сніжки) у Вищій лізі чеспіонату Сумщини з футболу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.