У Сумах змагатимуться депутати усіх рівнів

Два дні – 17 та 18 травня 2018 року у Сумах відбудуться змагання в рамках Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів, повідоми офіційний сайт Сумської обласної ради.

17 травня о 14-00 годині у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбудеться урочисте відкриття Спартакіадаи.

Народні обранці змагатимуться за першість у футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Програма змагань:

17 травня – четвер

9:00 - 9:30 - заїзд команд (легкоатлетичний манеж Сум ДУ, вул. Прокоф`єва 38/1), проходження мандатної комісії, жеребкування, розміщення в готелі;

9:30 - 9:45 - нарада з представниками команд;

9.45 - змагання з футзалу;

9:45 - 14:00 - змагання з шахів (жінки);

9:45 - 14:00 - змагання з тенісу настільного (жінки);

14:00 – 14:30 - урочисте відкриття спартакіади та нагородження переможців і призерів змагань з шахів та тенісу настільного серед жінок;

14:30 - змагання з шахів (чоловіки);

14:30 - змагання з тенісу настільного (чоловіки);

14.30 - продовження змагань з футзалу.

18 травня – п`ятниця

9:30-13:00 - змагання з шашок (жінки, чоловіки, (спортивний комплекс СумДУ, вул. Римського Корсакова, 2);

9:30 - змагання з волейболу.

Запрошуються всі бажаючі підтримати учасників змагань.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.