Ось так би і в Бурині, як у Липовій Долині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав про турнір Кубок Перемоги, який відбувся 8 травня 2018 року на Буринському міському стадіоні «Урожай».

А у розділі СУМЩИНА припустив, що це, напевне, був останній турнір, який відбувся саме в Бурині. Принаймі, весною й влітку навряд чи тут будуть футбольні баталії.

Адже ні чемпіонату Буринщини, ні Кубку Буринського району з футболу на цей період не заплановано.

А от у актовій залі Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар по вивченню правил гри в футбол.

Представники футбольних команд району, вчителі фізичної культури та арбітри, які будуть обслуговувати районні змагання сезону 2018 року, уважно прослухали 3-годинну лекцію та наглядно ознайомилися з ігровими моментами, що викликають іноді суперечності в думках спеціалістів.

Цікавий захід було організовано виконкомом Федерації футболу Липоводолинського району спільно з Федерацією футболу Сумської області.

А гостями Липової Долини були віце-президент ФФСО Альберт Молгамов та заступник голови ФФСО, голова комітету футбольних арбітрів Сумщини Євгеній Котенко.

Світлина ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.