Дістало: Юрій Сердюк склав повноваження заступника голови федерації футболу Недригайлівщини

Після недавньої робочої зустрічі керівництва Недригайлівського району з сільськими та селищними головами, на якій не було досягнуто чіткого плану дій щодо фінансування та участі районної команди «Іскра» в чемпіонаті Сумської області з футболу 2018 року, склав повноваження заступника голови федерації футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.

Відзначимо, що нині триває боротьба за Кубок Недригайлівщини.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що 13 травня 2018 року (неділя) відбудуться півфінальні матчі-відповіді.

У перших поєдинках ФК «Космос» (Терни) на виїзді з рахунком 3:0 переміг команду «Олімпік» (Недригайлів).

А в Червоній Слободі місцева команда поступилася гравцям ФК «Недригайлів» – 1:3.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.