«Вікторія» з Миколаївки гратиме в фіналі аматорського Кубку України з футболу

Команда «Вікторія» (Миколаївка) у півфіналі аматорського Кубку України з футболу зіграла у матчі-відповіді проти команди «ВПК-Агро» (Шевченківка) з Дніпропетровської області.

Футболісти Миколаївки, що в Сумській області, перемогли з мінімальним рахунком 1:0.

Та цього виявилося достатньо, щоб пробитися до фіналі аматорського Кубку України з футболу.

Адже і в першій грі, яка відбулася на Дніпропктровшині, миколаївці перемогли з аналогічним рахунком.

Отже, команда «Вікторія» (Миколаївка) вперше в своїй спортивній історії зіграє у фіналі аматорського Кубку України з футболу.

Світлина сайту ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.