Кубок Недригайлівщини з футболу: відбулися перші півфінальні поєдинки

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 6 травня 2018 року, у півфінальних матчах зустрілися «Олімпік» (Недригайлів - ФК «Космос» (Терни) та ФК «Червона Слобода» - ФК «Недригайлів».

Оскільки поле у Недригайлові псля розлиття Сули ще не готове до проведення матчів, гра відбулася у селі Семенівка, що в Липоводолинському районі.

«Космонавти», заволодівши ініціативою на початку поєдинку, не випускали її до кінця гри.

Тричі «розписалися» тернівці у воротах недригайлівців. На свій рахунок голи записали Вадим Сідаш, Владислав Аношкін та Юрій Ковтун.

Напруженішим виявився матч у Червоній Слободі, де місцеві футболісти приймали гравців ФК «Недригайлів».

Гості зуміли забити у ворота господарів три м’ячі, а в свої пропустили тільки один.

Матчі-відповіді відбудуться наступної неділі – 13 травня 2018 року.

Вони й визначать двох фіналістів Кубку Недригайлівщини з футболу нинішнього сезону.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.