Успіхи буринських футболістів на турнірах «Шкіряний м’яч»

У Ромнах відбувся обласний зональний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2004 року народження.

У змаганнях брали участь шість команд з Ромнів, Конотопа, Бурині, Недригайлова, Липової Долини та Роменського району.

Відзначимо, що із зональної групи до обласної фінальної частини змагання виходить одна команда.

Переможцем групи вийшли юні футболісти з Конотопа.

Буринські футболісти, під керівництвом тренера Романа Кондруха, виступили гідно, й вибороли «бронзове» третє місце.

Команда з Бурині виступала в такому складі:

Воротар: Гусляков Артем.

Польові гравці: Качур Віталій, Овчинка Денис, Загинайлов Максим, Гриценко Олександр, Злоба Владислав, Власенко Богдан, Дворніченко Богдан, Голубцов Вадим, Музиченко Роман, Малофеєв Кирил.

Зауважимо, що провідні футболісти команди – Ілля Михно, Дмитро Зікратий, Володимир Фінцев та Олексій Куракін, уже є гравцями команди «Барса» (Суми) в різних вікових категоріях, і виступають на першість України.

І ще про таке. Обласний зональний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» відбувався в чотирьох вікових категоріях – серед учнів 2004, 2005, 2006 та 2007 років народження.

Учасником останньої вікової групи були й футболісти з Бурині. І хоча команда, яку теж тренує Роман Кондрух, складалася з гравців 2008 року народження, зіграла переконливо.

У підсумку буринці посіли друге місце. На першому – конотопці.

На світлині: футболісти 2004 року народження з міста Буринь разом зі своїм тренером Романом Григоровичем Кондрухом.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.