У Недригайлові відбулося «різновікове дербі»

Готуючись до чергових матчів ДЮФЛ Сумської області , юні гравці команди ДЮСШ-2002 (Недригайлів) у товариському матчі з міні-футболу зустрілися з футболістами ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Матч відбувся на спортивному майданчику зі штучним покриттям Недригайлівської ЗОШ.

Перший тайм впевнено провели вихованці Недригайлівської ДЮСШ, вигравши його з рахунком 6:2.

Звичайно, «дідам» не сподобалося, що «онуки» майже знущалися над ними.

Тому в другому таймі, використавши ввесь свій досвід та неабияке вміння, ветерани все ж таки не програли з крупним рахунком.

Навпаки, заграли яскравіше, а головне ефектно й ефективно.

Забивши у ворота «дюсошовців» п’ять м’ячів, а у власні пропустивши єдиний, вони зрівняли рахунок поєдинку – 7:7.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.