ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв унічию з «Велетнем» із Глухова

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що на Благовіщення на стадіоні ФЦ «Барса», що в Сумах, відбувся досить цікавий матч з футболу.

У товариському поєдинку зіграли ФК «Гранум» (Сніжки) та команда, у складі якої виступили футболісти з Охтирки та Тростянця.

І хоча гра була товариською, але характер її виявився бойовим і непередбачуваним. Спочатку «тростянчани-охтирчани» відкрили рахунок. І, здавалося, нитки гри взяли в «свої ноги».

Та «гранумці» вже вкотре продемонстрували, що вони навіть програючи, ніколи не здаються.

І у першому таймі це підтвердили. Двічі Антон Бушля «розписався» у воротах суперника.

А в другому таймі Олександр Бокач продемонстрував – яку небезпеку приносить дальній удар.

Він метрів з тридцяти поставив завершальну «крапку» в цьому маті – 3:1 переміг «Гранум».

Готуючись до нового сезону, ФК «Гранум» провів ще один товариський матч.

На стадіоні ФЦ «Барса» сніжківці зіграли з командою «Велетень» (Глухів).

Небезпечні моменти виникали біля воріт і глухівчан, і сніжківців.

Проте ворота обох команд залишилися «сухими».

Таким чином, матч завершився з рахунком 0:0.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.