Команда дівчат із Буринської ЗОШ №3 виграла турнір з волейболу

У спортивній залі Буринської СШ № 1 імені В.М. Кравченка, напередодні Великодніх свят, відбулись змагання з волейболу серед дівчат у залік районної Спартакіади школярів.

На турнірі грали 5 команд: дівчата з Воскреенського НВК, Буринської ЗОШ №3, Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, Буринської СШ №2 імені Ю. М. Лавошника та Слобідського НВК.

Переможцями змагань стала команда Буринської ЗОШ №3, друге місце вибороли дівчата Воскресенського НВК, третє – Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка.

Про турнір з волейболу серед дівчат інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповів Ярослав Романчук, завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.