ФК «Гранум» із Сніжків став чемпіоном Сумщини з футзалу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляв, якщо команди «Гранум» (Сніжки) та «Оріон» (Суми) наберуть однакову кількість очок, то між ними буде проведено «золотий матч».

І такий матч відбувся, бо команди набрали по 33 очки.

Не повторюючи помилки, коли в такому ж матчі, але у великому футболі, «гранумці» у першості області поступилися команді «Україна-Токарі» (Токарі), вони серйозно взялися за справу.

І вже на 24 хвилині гри вели з рахунком 3:0.

Голи на свій рахунок записали Олександр Бокач на 7 хвилині та Ян Загорулько на 24 хвилині.

В «Оріона» двічі відзначився Страшенко – на 20 хвилині автоголом, а на 35 хвилині –голом у ворота сніжківців.

Таким чином, ФК «Гранум» (Сніжки) – чемпіон Другої ліги АФС з футзалу.

Командою керував і сам виходив на футзальний майданчик Олександр Даценко.

«Гранумівець» Юрій Откидач, забивши 16 м’ячів, став другим бомбардиром ліги, поступившись тільки одним голом Богдану Сіроштану з команди «Hool City» (Суми).

Безсумнівно, останніми роками ФК «Гранум» досяг чималих футбольних успіхів на різних турнірах Сумської області.

І все це завдяки генеральному директору сільгосппідприємства «Гранум» Григорію Миколайовичу Бойку, який постійно підтримує гравців.

У принципі, Гргорій Миколайович Бойко і є «першою скрипкою» по-справжньому злагодженому футбольному колективі – ФК «Гранум».

На світлині: (зліва направо) – Михайло Тимощенко, Віталій Ільченко, Олександр Бокач, Олександр Даценко (с), Ян Загорулько, Данило Докашенко, Євгеній Бур'ян. Присіли – Богдан Білошніченко, Євгеній Кущенко, Юрій Откидач, Антон Бушля, Михайло Протопопов.

Ці гравці й зуміли вибороти чемпіонське звання!

З чим їх і вітає інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ)!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.