ФК «Гранум» (Сніжки) виграв чемпіонство у Другій лізі АФС

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно висвітлював хід чемпіонату з футзалу у Другій лізі АФС (Асоціація футзалу Сумщини).

І повідомляв, якщо команди «Гранум» (Сніжки) та «Оріон» (Суми) наберуть однакову кількість очок, то між ними буде проведено «золотий матч».

І такий поєдинок відбувся, бо команди набрали по 33 очки.

Не повторюючи помилки, коли в такому ж матчі, але у великому футболі, «гранумці» у першості області поступилися команді «Україна-Токарі» (Токарі, вони серйозно взялися за справу.

І вже на 24 хвилині гри вели з рахунком 3:0.

Голи на свій рахунок записали Олександр Бокач на 7 хвилині та Ян Загорулько на 24 хвилині.

В «Оріона» двічі відзначився Страшенко – на 20 хвилині автоголом, а на 35 хвилині –голом у ворота сніжківців.

Отже, ФК «Гранум» (Сніжки) став чемпіоном Другої ліги АФС.

Командою керував і сам виходив на фут зальний майданчик Олександр Даценко.

«Гранумівець» Юрій Откидач, забивши 16 м’ячів, став другим бомбардиром ліги, поступившись тільки одним голом Богдану Сіроштану з команди «Hool City» (Суми).

Безсумнівно, останніми роками ФК «Гранум» досяг чималих футбольних успіхів на різних турнірах Сумської області.

І все це завдяки генеральному директору сільгосппідприємства «Гранум» Григорію Миколайовичу Бойку.

На світлині: щасливі переможці-чемпіони футзалісти команди ФК «Гранум» (Сніжки).

PS: Відзначимо, що ФК «Гранум» (Сніжки)грає і в зимовому чемпіонату з футболу Сумської області. І в команди є шанси перемогти в першості.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає ФК «Гранум» (Сніжки) з чемпіонським званням!Бажає нових перемог у футболі!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.