Кубок Буринщини з футзалу виграла команда «Базис+» (Буринь)

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 24 березня 2018 року, у великій спортивній залі Буринської СШ №1 завершився кубковий турнір з футзалу Федерації футболу Буринщини.

Кубок виграла команда «Базис+» з Бурині, яка до нього поклала ще й золоті медалі чемпіонату з футзалу 2018 року.

У фіналі «базівці» перемогли команду «Степанівка».

Добру гру в плей-офф продемонстрували команди з Бурині – ДЮСШ та «Едем–молодість», яка зайняла третє місце.

А кращими гравцями турніру, за версією вболівальників, стали Рябоконь Володимир («Степанівка») та Олександр Вотчель («Базис+»).

Світлина Олексія Ярового.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.