Футзал: недригайлівські ветерани перемогли сумських дорожників

Чемпіони Сумської області з футболу серед ветеранів(40+) – гравці ФК «Ветеран» (Недригайлів), готуючись до нового футбольного сезону, зіграли в Сумах товариський матч з футзалу з командою сумського облавтодору.

Поєдинок завершився переконливою перемогою недригайлівців з рахунком 7:3.

У «дідів» м’ячі забивали – тричі Ігор Постоєнко, по двічі Олександр Коваль та Сергій Павленко.

За сумчан всі три м’ячі провів наш земляк Сергій Штеба, повідомив інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.