Студентка СумДУ фінішувала третьою в жіночому спринті на етапі Кубка світу з біатлону

У жіночій спринтерській гонці стартував восьмий етап Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені.

Сьогодні, 15 березня 2018 року, студентка СумДУ Юлія Джима фінішувала третьою в жіночому спринті на дистанції 7,5 км.

Вона ідеально відстрілялася на обох вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху, поступившись переможниці 29 секунд.

Перемогу здобула представниця Словаччини Анастасія Кузьміна. Триразова олімпійська чемпіонка зробила один промах, але була швидше за всіх ходом.

Срібло дісталося білоруській спортсменці Дарії Домрачовій.

У гонці брало участь ще чотири українки. Уродженка Сум Анастасія Меркушина (2 штрафних кола) фінішувала 59-ю, сумчанки Валя Семеренко (2) - 65-ю, Віта Семеренко (3) - 66-ю, Ірина Варвинець (2) - 81-ю.

Для Юлії Джими це вже третя бронзова нагорода в нинішньому сезоні.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.