Сумщина напередодні футбольного сезону 2018 року

Заступник голови федерації футболу Недригайлівщини, голова комітету ветеранів футболу Юрій Сердюк узяв участь у робочій нараді голів міських та районних федерацій футболу Сумщини і керівників (представників) футбольних команд – учасниць обласних змагань у сезоні 2018 року.

Ось що він повідав інтернет-порталу БіЖ:

– Нарада відбулась 14 березня 2018 року в місті Суми, в приміщенні прес-центру ФЦ «Барса».

На ній з представниками команд визначились обриси футбольного сезону 2018 року на Сумщині.

Команди розіграють медалі чемпіонату у вищій та першій лігах. Планується, що у «вишці» зіграють 12 команд, першій лізі – 10 команд.

Старт сезону запланований на 26 травня.

Орієнтовно 20 квітня стартує дебютний розіграш «Кубку регіонів ФФСО».

Пари суперників формуватимуться «сліпим» жеребом.

До стадії 1/2 фіналу переможець визначатиметься за результатом одного матчу.

Крім того, розіграють «Суперкубок Сумщини» «Агробізнес TSK» та кролевецький «Локомотив», «Кубок федерації» – «Агробізнес TSK та «Україна-Токарі», і відбудеться «Кубок Сумщини» 2018 року.

На світлині: грають команди ФК «Гранум» та «Явір» (Краснопілля).

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.