Кубок АФС: ФК «Гранум» забив третій гол, але його не зарахували (відео)

У залі спортивного комплексу Інституту фізкультури Сумського державного педагогічного університету зіграно чвертьфінальні матчі Кубка ліги АФС.

У ньому беруть участь вісім команд, які представляють Першу і Другу ліги зимового чемпіонату Асоціації футзалу Сумщини (АФС).

Сумський «Бон Вояж» цілком переконливо обіграв «Олімпік» (Суми) з рахунком 4:1.

Команда із Сум «Hool City» домінувала на майданчику протягом усього першого тайму у зустрічі з «Легендою» (Суми).

Проте тут спрацювало правило: не забиваєш ти, заб’ють тобі.

І «Hool City» в підсумку програвав – 0:3.

Найбільш непередбачуваним, драматичним та загалом досить спірним виявився поєдинок між ФК «Гранум» (Сніжки) та «Юнітас» (Суми).

Програючи з рахунком 0:3, «гранумці» відквитали два м’ячі, і забили третій. Це чітко видно на відео.

Проте суддя не зарахував цього гола. І «Грануму» заразована поразка з рахунком 2:3.

Сумський «Арсенал» грав проти недригайлівської команди «Олімпік-ВПУ». Основний час матчу – 2: 2.

А от післяматчеві пенальті краще пробили «арсенальці».