Друга ліга АФС: можливий «золотий» матч...

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ в розділі «СПОРТ», у СК ІФК СумДПУ ім. А.С.Макаренка в 14 турі Другої ліги АФС (завершальному) у футзальному матчі ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв проти сумської команди «Арсенал».

Матч закінчився з рахунком 5:0 на користь «гранумців». За сніжківську команду відзначилися Откидач, 16 хвилина, Даценко, 21, Кущенко, 24) Бокач, 39) та Протопопов,50 хвилина.

Зауважимо, що на на 23 хвилині Юрий Откидач, а на 25 хвилині Олександр Даценко не реалізовали дабл-пенальті.

У інших матчах 14 туру зафіксовані такі результати:

«Бон Вояж» - «Олімпік» - 1:1

«Альянс» - «МедІс» - 8:0

«Hool City» - «Оріон» - 2:6

Нині за чемпіонство борються тільки дві команди – «Гранум» (Сніжки) та «Оріон» (Суми), які мають по 33 набраних очки.

Відповідно до положення про чемпіонат, якщо команди наберуть однакову їх кількість, то між ними повинен відбутися «золотий» матч.

Зачекаємо...

Світлина сайту futsal-sumy.in.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.