Друга ліга АФС: 4 березня 2018 року відбудеться 14 тур

У неділю, 4 березня 2018 року, у СК ІФК СумДПУ ім. А.С.Макаренка в 14 турі Другої ліги АФС у футзальному матчі ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє проти сумської команди «Арсенал». Початок о 12 годині.

Відзначимо, що в попередньому турі «гранумці» зазнали першої поразки в чемпіонаті від команди «Hool City» – однієї з лідерів першості.

У інших матчах 14 туру зіграють:

«Бон Вояж» - «Олімпік»

Початок о 9годині.

«Альянс» - «МедІс»

Початок о 10 годині.

«Hool City» - «Оріон»

Початок об 11 годині.

До закінчення чемпіонату залишилося провести три тура.

Світлина futsal-sumy.in.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.