Ветерани з Недригайлова перемогли на футзальному турнірі в Краснопіллі

Команда ФК «Ветеран» майже на всіх вихідних днях бере участь у різноманітних турнірах з футзалу, які проходять як в райцентрі, так і за його межами.

Зіграли вони і на турнірі, який відбувся в Краснопіллі.

Участь у ньому взяли місцеві команди «Явір-ветерани» та «РЕМ» і гості з Недригайлова.

«Ремівці» програли і «Явору-ветеранам» з рахунком 2:7, і ФК «Ветерану» – 2:6.

За перемогу на турнірі зійшлися «явірці» та недригайлівці.

Поєдинок виявився досить емоційним, напруженим і непередбачуваним у підсумку.

І все ж таки, футзалісти «Ветерана» були більш зібраними на майданчику, прагнучи використати будь-яку можливість забити гол у ворота суперників.

І це їм вдалося тричі. У підсумку – 3:0 на користь недригайлівців.

Як годиться, були визнані кращі гравці в усіх командах: «РЕМ» – Кучеренко Олександр, «Явір- ветерани» – Мигаль Володимир, «Ветеран» – Гордієнко Вадим.

Від Недригайлівської ОТГ спеціальні пам’ятні сувеніри вручив депутат Недригайлівської селищної ради, голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.

Гравці ФК «Ветеран» отримали від турніру і задоволення, і наснагу.

І вони вдячні Недригайлівському селищному голові Ігорю Остапчуку за допомогу в організації поїздки до Краснопілля.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.