У Бурині відбувся ХХХІІІ відкритий районний волейбольний турнір пам’яті Івана Прасолова

У Бурині, у спортивних залах першої та другої міських шкіл, відбувся ХХХІІІ відкритий районний волейбольний турнір пам’яті І.В.Прасолова.

У ньому взяли також участь волейбольні команди сусідніх міст і районів – Глухова, Конотопу і Конотопського району, Білопілля, Ромнів та Недригайлова.

Цікавими для вболівальників були протистояння як жіночих, так і чоловічих команд.

Переможницею серед жінок стала команда «Велетень» (Глухів).

Друге місце команда Недригайлова, бронзові медалі має команда «Локомотив» (Конотоп).

Серед чоловіків перемогу здобула команда Буринського району.

Другими стали волейболісти з Недригайлова.

Третє місце посів «Ентузіаст» (Буринь).

У ветеранів перемогу виборола команда з Ромнів, яка у фінальному поєдинку переграла волейболістів-ветеранів з Білопілля.

А третє місце посіла команд з Конотопського району.

Кращими гравцями турніру визнано Овсянник-Борець Катерину з команди «Велетень» (Глухів), Коробка Руслана (Буринський район), Висоцького Івана «Ветеран» (Буринь).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та призами сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації (завідувач Олексій Яровий).

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.