ФК «Гранум» (Сніжки) не гратиме в суботу, гратиме в неділю

У суботу, 24 лютого 2018 року, у 10 турі зимового чемпіонату Сумщини о 14 годині повинна була розпочатися гра між ФК «Гранум» (Сніжки) та «Колос» (Северинівка).

Матч повинен відбуватися на стадіоні ФЦ «Барса», що в м. Суми.

Та через несприятливі погодні умови поєдинок перенесено.

Нагадаємо, що в матчі першого кола мінімальну перемогу з рахунком 1:0 здобули «гранумці».

Відзначимо, що інший поєдинок туру між командами «Барса U-17» та «Барса U-19») також буде зіграний дещо пізніше.

Повідомляємо, що бюро Виконавчого комітету федерації футболу Сумської області прийняло рішення про зарахування технічної поразки (0:3) команді «Барса U-19» за участь 17 лютого 2018 року в матчі зимового чемпіонату області з командою «Гранум» гравця Дмитра Тарабари. Останній мав пропускати цю гру через червону картку, яку він отримав у попередньому турі з командою «СНАУ».

А от у неділю, 25 лютого 2018 року, у СК ІФК СумДПУ ім. А.С.Макаренка в 13 турі Другої ліги АФС у футзальному матчі ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє проти команди сумської «Hool City» – однієї з лідерів першості.

Початок гри о 12 годині.

В інших матчах зустрінуться:

«МедІнс» - «Арсенал»

Початок о 9 годині.

«Олімпік» - «Альянс»

Початок о 10 годині.

«Оріон» - «Бон Вояж»

Початок об 11 годині.

Світлина Андрія Головка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.