Відбувся перший розіграш Кубку Недригайлівської ОТГ з футзалу

Як і повідомляв БіЖ у розділі «СПОРТ», 18 лютого 2018 року на базі Недригайлівського ВПУ відбувся перший, але планується, що буде традиційним, розіграш Кубку Недригайлівської ОТГ з футзалу серед ветеранів (40+).

Участь у ньому взяли дві недригайлівські команди – ФК «Ветеран» та ДЮСШ (тренери), а також – ФК «Іваниця».

ФК «Іваниця» програла і ветеранам, і тренерам відповідно з рахунками 1:4 і 6:11.

Таким чином, у фінальному поєдинку зійшлися ФК «Ветеран» та «дюсошовці».

Матч видався і бойовим, і напруженим, і непередбачуваним.

Обидві команди мали реальні шанси заволодіти головним призом турніру.

Ветерани після першого тайму програвали з рахунком 1:3. Та все ж таки, у підсумку перемогли – 6:4.

Вони й вибороли перший історичний Кубок Недригайлівської об’єднаної територіальної громади.

Депутат Недригайлівської ОТГ, голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк вручив Кубок переможцям та призи кращим гравцям: ФК «Ветеран» – Руслану Дядченку, ДЮСШ – Сергію Шевцову, ФК «Іваниця» – Юрію Дяченку.

Також вручено спеціальний приз Олександру Ковалю (ФК «Ветеран») – найстаршому футзалісту турніру.

Змагання відбулися за підтримки Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, комітету ветеранів футболу Недригайлівщини та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.