Тенісисти з Мазівки зіграють на міжнародному турнірі з настільного тенісу «LIRS-Open»

Юні тенісисти з села Мазівка, що в Путивльському районі, постійно беруть участь у турнірах з настільного тенісу, які відбуваються на Путивльщині та Сумщині. І нерідко виграють їх, або ж стають на них призерами (на світлині).

І ось тепер…

Повідомляє вчитель Мазівської школи Валерій Озаренко:

«Завтра вирушаємо до міста Жовква Львівської області на міжнародний дитячий турнір з настільного тенісу «LIRS-Open»!

Це перша подібна поїздка для нашого нового молодого тенісного покоління, на жаль, декого скосила хвороба.

Проте поїздка важлива з психологічної точки зору навіть для тих, хто не поїде.

Формою екіпірувала наших дітей компанія «Агротрейд», а особисто Володимир Воронов усіляко підтримує наших спортсменів!

Цього разу Агротрейдом було оплачено поїздку для рекордсмена за часом тренувань – Єгора Шульги (більше 20 годин в тиждень)!

Без такої допомоги робити кроки до перемог набагато важче!

Постійну увагу відчуваємо від Євгена Южакова (Євген Южаков є головою Путивльської районної ради – БіЖ). Євген Іванович посприяв нам у тому, аби мати сувеніри Путивльського району для колег з інших областей, а може й країн!

Словом, ми вдячні всім нашим друзям за підтримку, батькам за віру в дітей та долі за можливості!

З поїздки матимемо відео! Усім добра!».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.